Basınla Kahvaltıda Buluştuk

Anadolu Yazarlar Birliği olarak, 5 Ocak 2015 tarihinde kahvaltılı bir basınla buluşma toplantısı düzenledik. Üsküdar Belediyesi’ne ait Nikan ve Kültür Sarayındaki Kız Kulesi Salonu’nda gerçekleştirdiğimiz programa, kültür sanat dünyamızın önde gelen isimleri ve basın mensupları katıldı.

Birlik olarak, geçtiğimiz Kasım ayında yeni yönetimi belirleyerek merkezimizi Üsküdar’a taşımış ve logosumuzu değiştirerek yeni faaliyetler için kollarımızı sıvamıştık. İlk kez basınla buluştuğumuz bu toplantıda, yeni yönetim kurulumuzu basına takdim ettik.

Samimi bir atmosferde, yoğun katılımla gerçekleşen programda, kahvaltının ardından ilk olarak yönetim kurulu başkanımız Yusuf Tosun bir konuşma gerçekleştirdi. Anadolu Yazarlar Birliği hakkında bilgiler veren Yusuf Tosun, bayrağı devraldığı yönetim kurulu üyemiz Necdet Karasevda ve ekibine teşekkür ederek, yeni yönetim olarak yapmayı düşündükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. Ardından, genel sekreter Hüseyin Karaca, yönetim kurulu adına basın bildirisini okudu. Bildirinin ardından, Genel Başkan Yusuf Tosun, yönetim kurulu üyelerini basına tanıttı. Katılımcılarla istişarelerde bulunan yönetim kurulu üyelerimiz, hem dernek hem de kültür sanat dünyası hakkında düşüncelerini paylaşarak, fikir alışverişinde bulundular.

Derneğimiz adına son derece verimli geçen bu toplantı için tüm katılımcılara şükranlarımızı sunuyoruz.